Logo - Paragan Horseboxes Výrobce nejlehčích přepravníků na trhu do 3,5t.
hlavni_foto_onas

O násKdo jsme a co děláme

Logo RenaultLogo Opel Konfigurátor

Kdo jsme a co děláme PARAGAN HORSEBOXES

Jsme výrobcem přepravníků na koně pro celou Evropu s tradicí delší než 30 let. Naší prioritou je nejen udržení přední pozice mezi významnými výrobci v Evropě, ale především další rozvoj společnosti. Využívání moderních technologií, inovace výrobního sortimentu. Dlouhodobě se snažíme o zvyšování kvalifikace zaměstnanců jsou součástí našeho know-how. V současné době zaměstnáváme 50 spokojených zaměstnanců a své řady neustále rozšiřujeme.

Naše přepravníky charakterizuje propracovaný detailní design, dlouhodobá spolehlivost, technická kvalita vozů s důrazem na komfort posádky a bezpečnost přepravy osob i koní. Do procesu vývoje našich produktů zapojujeme přímo své zákazníky. Zákazníci jsou pro nás neustálým zdrojem zlepšení, inovací a skvělých nápadů.

V roce 2020 se firma PARAGAN HORSEBOXES stala samostatnou firmou. Firma PARAGAN HORSEBOXES je označena černým logem a zabývá se výrobou prestižních přepravníků na koně s propracovaným designem a to v kategorii vozidel do 3,5 t. Přepravníky PARAGAN HORSEBOXES patří mezi nejlehčí na trhu a jsou určené pro přepravu 2 koní a 3-5 osob s možností přespání.

Jméno PARAGAN HORSEBOXES je již ve světě známé, vyvážíme naše produkty do 20-ti zemí Evropy skrze dealerskou síť PARAGAN HORSEBOXES, kterou stále rozšiřujeme na základě rostoucí poptávky po naší značce.

PARAGAN HORSEBOXES Přepravníky bez kompromisu

Specializujeme se na výrobu lehkých 3,5 t přepravníků určené pro 2 koně a přepravu 3-5 osob s možností přespání až 4 osob vně přepravníku. Naše přepravníky jsou vyráběny s vysokým důrazem na bezpečnost a komfort posádky a jejích koní. K řízení přepravníku Vám postačí pouze řidičský průkaz skupiny B.

Při vývoji naších přepravníků také klademe důraz na kvalitulehkost použitých materiálů, proto přepravníky PARAGAN HORSEBOXES patří mezi nejlehčí na trhu a řadí se na špici v Evropě. Inspiraci získáváme nejen od našich zákazníků, ale také z naší dostihové stáje Paragan, která vlastní šampióna No time to lose, vítěze 127. Velké Pardubické.

Nabízíme 4 modely přepravníků na koně (Equistar 3, Equistar 3XL, Excelsion 5, Excelsion 5XL), které se liší svou velikostí a využitím. Do těchto modelů lze vybrat ze 3  patentovaných systémů koňského prostoru podle způsobu převozu nebo charakteru Vašich koní (Basic System, Free Stand, Competition). Nakonec lze  přepravník obohatit nespočetnou řadou užitečných doplňků nebo originálním designem.

PARAGAN HORSEBOXES v kostce Základní informace

Název:PARAGAN HORSEBOXES s.r.o.
Sídlo:Jezerská 1407, 751 31 Lipník nad Bečvou
Provozovna:Jezerská 1407, 751 31 Lipník nad Bečvou
IČ:09728961
DIČ:CZ09728961
Tel:+420 581 781 016
Email:info@paraganhorseboxes.com
Registrace:Krajský soud v Ostravě, oddíl C, vložka 84054, zapsáno dne 01.01.2021
Banka:KB Hranice
Bankovní spoj. CZK:5090287/0100
Bankovní spoj. EUR:11630227/0100

PARAGAN HORSEBOXES Certifikáty Systémy řízení jakosti

Všechny  přepravníky PARAGAN HORSEBOXES splňují normy pro bezpečnou přepravu živých zvířat vydaných EU.

DEKRA Certification GmbH tímto potvrzuje, že organizace PARAGAN HORSEBOXES s.r.o. vlastní certifikát o zavedení kontroly kvality systému managementu dle normy ISO 9001:2015.

Další certifikáty:

  • Certifikát karosáře Renault

Společnost Renault, vydala certifikát se zastoupením generálního ředitele Bernardem Chrétienem.

  • Certifikát karosáře Opel

Společnost Opel, vydala certifikát se zastoupením  ředitele užitkových vozidel Steffen Raschig a senior manažerem Udo Reuter.

Pro každý přepravník jsou vydány tyto dokumenty:

  • PARAGAN Certificate of Conformity (COC)
  • Paragan homologace DEKRA
  • Paragan Management System Cerfiticate ISO 9001

Máte dotaz nebo zájem? Kontaktujte nás